Licensed to Bryant University      HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 11/2/2018 07:46 PM
              Bryant-Central-Wagner-NJIT - 11/2/2018 to 11/3/2018              
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant University-NE  'A'                         1:35.06    1:38.24  
     1) Rivera, Alexa N 19              2) Beaudion, Alyvia C 18          
     3) Canavan, Kayleigh S 20          4) Rice, Jillian M 21             
       24.99    25.11    24.11    24.03                                    
  2 Wagner College-MR  'A'                                 NT    1:39.07  
     1) DePuydt, Makenna L 20           2) Tsianaka, Mary 19              
     3) Gustafsson, Andrea J 21         4) McMenemy, Dorian M 22          
       25.12    25.10    24.94    23.91                                    
  3 Central Connecticut State Univ-CT  'A'                 NT    1:41.64  
     1) Troy, Kaitlyn E 21              2) Czulewicz, Katie L 18          
     3) Fredricks, Alexis E 20          4) Mann, Katelyn E 20             
       25.44    24.76    25.72    25.72                                    
  4 Bryant University-NE  'B'                              NT    1:42.61  
     1) Alcala Welter, Domenica E 21    2) Heim, Alexandra C 19           
     3) Gendron, Sara E 18              4) Choate, Lindsey J 20           
       26.04    25.66    25.48    25.43                                    
  5 Wagner College-MR  'B'                                 NT    1:44.89  
     1) Chiu, Megan 19                  2) D'Allegro, Michelle R 19       
     3) Emerson, Lauren H 20            4) Jeremiah, Brianna R 19         
       26.12    25.67    26.50    26.60                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant University-NE  'A'                              NT    1:25.15  
     1) Zichelli, Matt J 21             2) Allen, Andrew G 19             
     3) Ornelas, Micah 21               4) Mays, Matthew L 19             
       22.00    21.11    20.95    21.09                                    
  2 New Jersey Institute of Techno-NJ  'A'            1:26.91    1:26.54  
     1) Franco, Joshua T 19             2) Pollock, Tyler G 20            
     3) Lyons, Nicholas D 20            4) Legband, Kai E 18              
       22.27    21.77    21.70    20.80                                    
  3 Bryant University-NE  'B'                              NT    1:28.96  
     1) Bebel, Eric 18                  2) Boyle, Tavish P 21             
     3) Dixon, Colby B 19               4) Mastroianni, Matthew J 19      
       22.64    21.90    22.62    21.80                                    
  4 New Jersey Institute of Techno-NJ  'B'                 NT    1:31.35  
     1) Bonner, Mattheau K 18           2) Madrigal, Edward 18            
     3) Roberton, Kevin P 20            4) Battikha, John P 18            
       22.82    22.54    22.78    23.21                                    
  5 Bryant University-NE  'C'                              NT    1:32.16  
     1) McHeffey, Chris 19              2) Blair, John D 21               
     3) Levasseur, Trent 18             4) Steen, Benjamin R 20           
       23.24    23.33    22.74    22.85                                    
  6 New Jersey Institute of Techno-NJ  'C'                 NT    1:38.10  
     1) Akdemir, Steven 21              2) Filipovic, Eddie 21            
     3) Lopez, Raul J 19                4) Donofrio, Jake M 19            
       24.43    24.93    23.98    24.76                                    
 
Event 3  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rice, Jillian M           21 Bryant U-NE          1:56.93    1:55.49  
      26.99   29.71   29.50   29.29                                
  2 DePuydt, Makenna L        20 Wagner-MR                 NT    1:56.94  
      27.35   29.55   30.15   29.89                                
  3 Devers, Aidan G           21 Central-CT                NT    1:57.23  
      27.89   29.94   29.95   29.45                                
  4 Czulewicz, Katie L        18 Central-CT                NT    1:57.31  
      27.51   29.86   29.85   30.09                                
  5 Difiore, Alyssa M         20 Bryant U-NE               NT    1:59.54  
      27.84   30.11   30.52   31.07                                
  6 Regan, Grace C            20 Central-CT                NT    2:01.56  
      28.37   30.89   31.26   31.04                                
  7 Heim, Alexandra C         19 Bryant U-NE          2:04.05    2:02.41  
      28.59   31.07   31.37   31.38                                
  8 Tsianaka, Mary            19 Wagner-MR                 NT    2:02.61  
      27.53   30.14   31.82   33.12                                
  9 Eckroth, Harmony L        19 Wagner-MR                 NT    2:02.86  
      28.62   31.25   31.55   31.44                                
 10 Tiernan, Kelly A          18 Bryant U-NE               NT    2:03.56  
      28.88   31.11   31.85   31.72                                
 11 Upston, Stephanie         21 Wagner-MR                 NT    2:09.62  
      29.81   32.84   33.27   33.70                                
 12 Milne, Ivy B              20 Central-CT                NT    2:10.87  
      30.25   32.72   33.93   33.97                                
 
Event 4  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franco, Joshua T          19 NJIT-NJ              1:42.44    1:46.09  
      25.04   53.80   27.25                                        
  2 Mastroianni, Matthew J    19 Bryant U-NE          1:45.80    1:46.92  
      25.04   27.21   27.41   27.26                                
  3 Davis, Robert             20 Bryant U-NE          1:50.25    1:50.66  
      26.18   28.40   28.41   27.67                                
  4 Andersen, Justin T        18 NJIT-NJ                   NT    1:50.98  
      25.16   27.38   28.93   29.51                                
  5 Blair, John D             21 Bryant U-NE          1:51.47    1:52.36  
      25.91   28.20   29.24   29.01                                
  6 Haefner, Jake R           20 NJIT-NJ              1:49.27    1:55.33  
      25.34   28.89   30.40   30.70                                
 
Event 5  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scifo, Alaina             21 Bryant U-NE            58.31      57.72  
      28.26   29.46                                                
  2 Rivera, Alexa N           19 Bryant U-NE            59.56      58.60  
      28.06   30.54                                                
  3 Kivanc, Zeynep Z          20 Wagner-MR                 NT      59.27  
      28.74   30.53                                                
  4 King, Jeannette C         18 Central-CT                NT      59.32  
      28.65   30.67                                                
  5 Choate, Lindsey J         20 Bryant U-NE          1:04.89    1:00.62  
      29.13   31.49                                                
  6 Moore, Emily T            20 Wagner-MR                 NT    1:00.75  
      29.09   31.66                                                
  7 Fredricks, Alexis E       20 Central-CT                NT    1:01.03  
      29.84   31.19                                                
  8 Perrin, Hallie A          18 Central-CT                NT    1:01.83  
      29.83   32.00                                                
  9 Brown, Erin K             19 Central-CT                NT    1:04.00  
      30.85   33.15                                                
 10 Emerson, Lauren H         20 Wagner-MR                 NT    1:04.94  
      31.12   33.82                                                
 
Event 6  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ornelas, Micah            21 Bryant U-NE            51.80      50.93  
      24.85   26.08                                                
  2 Dixon, Colby B            19 Bryant U-NE            54.78      55.19  
      26.83   28.36                                                
  3 Madrigal, Edward          18 NJIT-NJ                55.57      56.07  
      27.24   28.83                                                
  4 Roberton, Kevin P         20 NJIT-NJ                57.43      57.45  
      27.61   29.84                                                
  5 Steen, Benjamin R         20 Bryant U-NE            57.35      57.47  
      27.71   29.76                                                
  6 Lopez, Raul J             19 NJIT-NJ              1:00.72    1:00.95  
      28.97   31.98                                                
 
Event 7  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canavan, Kayleigh S       20 Bryant U-NE          1:08.47    1:07.32  
      31.32   36.00                                                
  2 Wong, Heather M           19 Bryant U-NE          1:07.80    1:07.35  
      31.82   35.53                                                
  3 Lindgren, Alex E          18 Central-CT                NT    1:08.09  
      32.02   36.07                                                
  4 D'Allegro, Jenna M        20 Wagner-MR                 NT    1:08.53  
      32.07   36.46                                                
  5 Espino, Mariana           20 Central-CT                NT    1:08.78  
      31.96   36.82                                                
  6 Brant, Eliza N            20 Bryant U-NE          1:10.29    1:08.82  
      32.33   36.49                                                
  7 D'Allegro, Michelle R     19 Wagner-MR                 NT    1:09.75  
      32.36   37.39                                                
  8 Marjamaa, Sidney M        19 Wagner-MR                 NT    1:10.17  
      32.63   37.54                                                
  9 Mann, Katelyn E           20 Central-CT                NT    1:10.55  
      33.06   37.49                                                
 10 Morse, Natalie K          19 Wagner-MR                 NT    1:12.63  
      34.00   38.63                                                
 11 Fredricks, Grace M        20 Central-CT                NT    1:13.80  
      34.64   39.16                                                
 
Event 8  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyle, Tavish P           21 Bryant U-NE            59.09      58.31  
      27.37   30.94                                                
  2 Lyons, Nicholas D         20 NJIT-NJ                59.45      59.61  
      27.76   31.85                                                
  3 Bebel, Eric               18 Bryant U-NE          1:01.80    1:01.84  
      28.83   33.01                                                
  4 D'Angelo, Wills           18 Bryant U-NE          1:03.18    1:03.38  
      29.78   33.60                                                
  5 Danielson, Alex M         21 NJIT-NJ              1:03.37    1:04.25  
      29.63   34.62                                                
  6 Battikha, John P          18 NJIT-NJ              1:04.45    1:04.92  
      29.92   35.00                                                
 
Event 9  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gomez, Valentina          19 Central-CT                NT    2:08.13  
      28.62   32.37   33.49   33.65                                
  2 Boston, Kelli N           20 Wagner-MR                 NT    2:12.21  
      29.16   33.13   34.44   35.48                                
  3 Chiu, Megan               19 Wagner-MR                 NT    2:13.76  
      29.24   33.25   34.93   36.34                                
  4 Spike, Wyeth              19 Wagner-MR                 NT    2:14.82  
      28.87   33.32   34.98   37.65                                
  5 Alcala Welter, Domenica   21 Bryant U-NE          2:18.29    2:15.88  
      29.00   33.94   36.30   36.64                                
  6 Veenstra, Meghan E        19 Bryant U-NE          2:19.76    2:17.50  
      29.16   33.91   36.56   37.87                                
  7 Jeremiah, Brianna R       19 Wagner-MR                 NT    2:18.98  
      30.68   35.07   36.06   37.17                                
  8 Gendron, Sara E           18 Bryant U-NE          2:22.74    2:21.87  
      32.06   34.68   36.44   38.69                                
  9 Brown, Erin K             19 Central-CT                NT    2:24.72  
      31.84   36.54   38.68   37.66                                
 
Event 10  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mays, Matthew L           19 Bryant U-NE          1:53.92    1:53.46  
      24.86   29.14   29.69   29.77                                
  2 Bonner, Mattheau K        18 NJIT-NJ              1:56.13    1:58.90  
      26.38   30.45   31.12   30.95                                
  3 Digiaro, Zach R           20 Bryant U-NE          1:58.66    1:59.73  
      27.23   30.49   30.49   31.52                                
  4 Madrigal, Edward          18 NJIT-NJ              2:02.20    2:05.60  
      27.02   31.86   32.63   34.09                                
  5 Andersen, Justin T        18 NJIT-NJ              2:06.36    2:08.82  
      27.78   32.26   33.73   35.05                                
  6 Levasseur, Trent          18 Bryant U-NE          2:07.17    2:08.99  
      27.33   31.42   34.05   36.19                                
 
Event 11  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rice, Jillian M           21 Bryant U-NE            24.64      24.40  
  2 McMenemy, Dorian M        22 Wagner-MR                 NT      24.63  
  3 King, Jeannette C         18 Central-CT                NT      25.20  
  4 Gustafsson, Andrea J      21 Wagner-MR                 NT      25.31  
  5 Johnson, Destiny V        18 Central-CT                NT      25.38  
  6 Delore, Maddy C           19 Wagner-MR                 NT      25.46  
  7 Beaudion, Alyvia C        18 Bryant U-NE            25.86      25.48  
  8 Troy, Kaitlyn E           21 Central-CT                NT      25.61  
  9 Choate, Lindsey J         20 Bryant U-NE            26.20      25.93  
 10 Fredricks, Grace M        20 Central-CT                NT      26.53  
 11 Emerson, Lauren H         20 Wagner-MR                 NT      26.84  
 
Event 12  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Legband, Kai E            18 NJIT-NJ                21.10      21.27  
  2 Allen, Andrew G           19 Bryant U-NE            21.86      21.56  
  3 Zichelli, Matt J          21 Bryant U-NE            21.81      21.79  
  4 Pollock, Tyler G          20 NJIT-NJ                21.89      22.32  
  5 Steen, Benjamin R         20 Bryant U-NE               NT      22.77  
  6 Akdemir, Steven           21 NJIT-NJ                24.49      24.58  
 
Event 13  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rivera, Alexa N           19 Bryant U-NE               NT    2:09.63  
      28.46   32.43   38.29   30.45                                
  2 Svard, Elin M             20 Bryant U-NE          2:12.16    2:09.87  
      27.11   32.54   38.49   31.73                                
  3 Devers, Aidan G           21 Central-CT                NT    2:11.92  
      29.56   32.00   39.46   30.90                                
  4 Kivanc, Zeynep Z          20 Wagner-MR                 NT    2:12.19  
      28.88   31.91   39.63   31.77                                
  5 Lindgren, Alex E          18 Central-CT                NT    2:13.86  
      30.04   33.87   37.02   32.93                                
  6 Wong, Heather M           19 Bryant U-NE          2:18.06    2:16.72  
      30.02   36.84   37.07   32.79                                
  7 Mulcahy, Kaitlyn A        20 Wagner-MR                 NT    2:16.89  
      29.91   35.34   39.69   31.95                                
  8 Brant, Eliza N            20 Bryant U-NE          2:17.30    2:18.10  
      30.42   35.66   38.78   33.24                                
  9 Moore, Emily T            20 Wagner-MR                 NT    2:18.23  
      29.24   33.96   41.90   33.13                                
 10 Espino, Mariana           20 Central-CT                NT    2:19.34  
      29.49   36.59   39.37   33.89                                
 11 Milne, Ivy B              20 Central-CT                NT    2:27.80  
      32.31   36.39   44.23   34.87                                
 
Event 14  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ornelas, Micah            21 Bryant U-NE          1:52.22    1:54.12  
      24.45   29.25   33.55   26.87                                
  2 Franco, Joshua T          19 NJIT-NJ              1:57.65    2:01.10  
      25.99   31.15   36.32   27.64                                
  3 Boyle, Tavish P           21 Bryant U-NE          2:02.77    2:01.44  
      26.45   32.51   33.24   29.24                                
  4 Mastroianni, Matthew J    19 Bryant U-NE               NT    2:04.72  
      26.33   32.81   36.63   28.95                                
  5 Danielson, Alex M         21 NJIT-NJ              2:07.76    2:08.86  
      27.78   34.26   36.37   30.45                                
  6 Kavanagh, Brendan p       21 NJIT-NJ                   NT    2:11.80  
      27.14   34.65   39.01   31.00                                
 
Event 15  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DePuydt, Makenna L        20 Wagner-MR                 NT   10:49.45  
      29.70   32.55   32.93   32.96   32.81   32.83   32.77   33.13
      33.44   33.59   32.96   32.65   32.84   32.70   32.53   32.38
      31.76   31.99   31.89   31.04                                
  2 Regan, Grace C            20 Central-CT                NT   10:52.93  
      30.04   32.78   33.26   33.11   33.06   33.11   33.13   33.38
      33.05   33.10   33.18   32.69   32.80   32.65   32.41   32.41
      32.67   32.24   32.13   31.73                                
  3 Difiore, Alyssa M         20 Bryant U-NE               NT   11:04.50  
      29.85   32.50   32.73   32.47   32.50   32.64   33.00   33.25
      33.69   33.60   33.68   33.71   33.70   34.04   34.09   33.99
      34.02   34.27   33.78   32.99                                
  4 D'Allegro, Jenna M        20 Wagner-MR                 NT   11:05.92  
      29.35   32.12   32.85   33.06   32.98   32.86   32.91   32.78
      33.17   33.52   33.82   33.42   34.05   33.91   33.87   34.03
      34.35   34.17   35.01   33.69                                
  5 Russell, Claire J         19 Bryant U-NE               NT   11:12.39  
      30.54   33.05   33.62   33.70   33.47   33.42   33.77   33.67
      33.84   34.09   34.07   34.27   34.23   34.42   34.13   34.33
      33.93   33.91   33.58   32.35                                
  6 Tiernan, Kelly A          18 Bryant U-NE               NT   11:13.53  
      30.57   33.13   33.28   33.54   33.72   33.64   33.89   34.33
      34.29   34.09   34.24   33.74   34.44   33.89   34.15   34.06
      34.16   33.94   33.86   32.57                                
  7 Heim, Alexandra C         19 Bryant U-NE               NT   11:34.83  
      30.91   34.33   34.85   34.87   34.83   34.84   35.16   34.92
      34.85   34.95   35.24   35.09   35.21   35.01   35.09   35.46
      34.98   35.18   34.80   34.26                                
  8 Mann, Katelyn E           20 Central-CT                NT   11:35.26  
      30.46   33.38   33.95   34.27   34.53   34.83   35.26   35.15
      35.18   35.03   35.31   35.23   35.47   35.59   35.49   35.37
      35.77   35.22   35.32   34.45                                
  9 Eckroth, Harmony L        19 Wagner-MR                 NT   11:37.34  
      30.05   33.79   34.75   35.09   34.94   35.05   35.05   35.49
      35.34   35.29   35.13   35.25   35.47   35.49   35.47   35.75
      35.22   35.29   34.91   34.52                                
 10 Morse, Natalie K          19 Wagner-MR                 NT   11:43.83  
      31.94   34.56   34.55   34.87   34.92   35.01   34.62   35.05
      35.39   35.45   35.56   35.82   35.77   35.77   35.96   35.82
      35.79   36.06   35.77   35.15                                
 
Event 16  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Robert             20 Bryant U-NE               NT   10:09.21  
      27.41   30.17   30.82   30.32   30.45   30.39   30.86   30.72
      30.78   30.54   30.86   30.80   30.67   30.46   30.67   30.78
      30.56   30.74   31.11   30.10                                
  2 Griffis, Lane K           18 NJIT-NJ                   NT   10:20.67  
      27.41   30.44   30.80   30.98   30.94   31.13   30.91   30.81
      30.78   31.08   31.16   31.03   31.66   31.66   31.68   31.77
      31.58   32.12   31.85   30.88                                
  3 French, Oliver E          21 Bryant U-NE               NT   10:34.08  
      27.61   29.63   30.60   31.17   31.51   31.73   31.62   31.75
      32.45   32.21   32.46   32.56   32.68   32.90   32.41   32.28
      32.29   32.37   32.13   31.72                                
  4 Rodriguez, Fernando       18 Bryant U-NE               NT   10:48.08  
      27.59   30.39   30.88   31.74   32.13   32.47   32.80   32.78
      32.84   32.21   32.58   33.09   33.08   33.19   33.39   33.65
      33.84   33.47   33.27   32.69                                
  5 Sanchez, Jeremiah c       19 NJIT-NJ                   NT   10:54.33  
      28.14   31.45   32.55   32.72   32.57   32.85   32.63   33.10
      33.08   33.46   33.11   33.25   33.32   33.36   33.20   33.20
      33.77   33.60   32.99   31.98                                
  6 Donofrio, Jake M          19 NJIT-NJ                   NT   11:12.91  
      29.34   32.35   33.85   33.52   33.59   33.24   33.38   33.74
      34.09   34.03   33.81   34.06   33.87   35.06   34.30   35.15
      34.42   34.86   33.73   32.52                                
 
Event 17  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant University-NE  'A'                              NT    3:56.94  
     1) Scifo, Alaina 21                2) Wong, Heather M 19             
     3) Svard, Elin M 20                4) Canavan, Kayleigh S 20         
       28.61    59.07    31.34  1:06.82    25.97    57.10    24.72    53.95
  2 Central Connecticut State Univ-CT  'A'                 NT    3:57.60  
     1) King, Jeannette C 18            2) Lindgren, Alex E 18            
     3) Gomez, Valentina 19             4) Czulewicz, Katie L 18          
       28.94    59.59    31.22  1:06.76    26.58    57.43    25.49    53.82
  3 Wagner College-MR  'A'                                 NT    4:01.95  
     1) Kivanc, Zeynep Z 20             2) D'Allegro, Michelle R 19       
     3) Spike, Wyeth 19                 4) Tsianaka, Mary 19              
       29.09    59.22    31.39  1:08.18    27.69    59.78    26.13    54.77
  4 Wagner College-MR  'B'                                 NT    4:05.76  
     1) Moore, Emily T 20               2) Marjamaa, Sidney M 19          
     3) Chiu, Megan 19                  4) Delore, Maddy C 19             
       29.40  1:01.29    32.08  1:10.27    27.28    59.18    26.06    55.02
  5 Bryant University-NE  'B'                              NT    4:10.61  
     1) Choate, Lindsey J 20            2) Brant, Eliza N 20              
     3) Alcala Welter, Domenica E 21    4) Difiore, Alyssa M 20           
       30.32  1:02.75    32.59  1:09.21    27.72  1:01.40    26.57    57.25
  6 Central Connecticut State Univ-CT  'B'                 NT    4:13.33  
     1) Perrin, Hallie A 18             2) Espino, Mariana 20             
     3) Fredricks, Grace M 20           4) Johnson, Destiny V 18          
       30.11  1:02.59    31.94  1:08.57    28.84  1:04.75    26.84    57.42
 
Event 18  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant University-NE  'A'                              NT    3:25.68  
     1) Mays, Matthew L 19              2) Boyle, Tavish P 21             
     3) Ornelas, Micah 21               4) Zichelli, Matt J 21            
       25.34    51.90    26.43    57.28    22.43    48.89    22.21    47.61
  2 New Jersey Institute of Techno-NJ  'A'            3:33.93    3:35.59  
     1) Franco, Joshua T 19             2) Lyons, Nicholas D 20           
     3) Bonner, Mattheau K 18           4) Legband, Kai E 18              
       26.82    55.82    27.45    59.77    24.90    50.88    15.79    49.12
  3 Bryant University-NE  'B'                              NT    3:37.84  
     1) Dixon, Colby B 19               2) Bebel, Eric 18                 
     3) Digiaro, Zach R 20              4) Allen, Andrew G 19             
       27.09    55.90    15.12  1:01.56    24.12    52.70    22.50    47.68
  4 Bryant University-NE  'C'                              NT    3:48.83  
     1) Steen, Benjamin R 20            2) D'Angelo, Wills 18             
     3) Levasseur, Trent 18             4) Blair, John D 21               
       28.15    57.87    29.60  1:03.38    25.86    57.00    23.94    50.58
  5 New Jersey Institute of Techno-NJ  'C'                 NT    3:52.02  
     1) Roberton, Kevin P 20            2) Battikha, John P 18            
     3) Lopez, Raul J 19                4) Andersen, Justin T 18          
       28.06    58.59    30.53  1:05.37    26.18    57.26    23.70    50.80
 -- New Jersey Institute of Techno-NJ  'B'            3:44.83         DQ  
     1) Madrigal, Edward 18             2) Danielson, Alex M 21           
     3) Pollock, Tyler G 20             4) Haefner, Jake R 20             
       27.54    56.81    29.22  1:04.18    24.37    56.48    24.37    51.12

PrestoSports